Kniha hostů

Babičky Tomíka a účastnice jeho svatby s Lucinkou nocovaly u Vás a byly moc spokojeny, ikdyž se trochu nevyznaly, protože netušily jak dokonalý je servis při snídani. Rády se k Vám vrátíme. Milá Jani, omlouvám se za svoji špatnou paměť. Teď už nezapomenu. Přeji radost ze spokojenosti hostů,ať se daří! Stáňa a Vlasta.

Stanislava Velíková | 23.4.2019

Právě jsme se vrátili z pobytu z Bělidla. Všem můžeme návštěvu vřele doporučit.Takhle se starat o hosty. Snídaně takové, že člověk nemusel ani večeřet a ta rybičková pomazánka

Mirek a Ivana Váňovi | 23.4.2019

Skvělá lokalita, ubytování super, čisto, útulno. Snídaně perfektní, s panem majitelem se dá domluvit na čemkoliv. Zahrada i bazén s temperovanou vodou paráda. Byli jsme s dvěma dětmi a moc jsme si to užili. Určitě se budeme rádi vracet. Děkujeme Richterovi

Tomáš Richter | 23.4.2019

Dnes jsme se vrátili z víkendu z tohoto penzionu. Cestuji dost. Jak po Čechách , tak po světě. Nejsem stanový typ, takže vždy raději teplou postýlku a sprchu. Ubytování skvělé, snídaně super, bazén božský, zahrada s krbem, klouzačkou i houpačkou bomba. Největší poklona ale panu majiteli. I přes tlupu šesti dospělých a tří malých dětí, což je většinou,chtě nechtě, trošku divočejší, úžasný přístup. Na dnešní dobu až neuvěřitelný. Tak příjemného majitele ubytování jsem zažila jen asi třikrát za životě. A poprvé v Čechách. Nikdy jsem netrávila čas psaním recenzí, dnes poprvé, ten pán se svým penzionem si to ale zaslouží. Takže smekám před vámi. P.S. Vím jaké nervy jsou se zákazníkama v tomto oboru:-) Ještě jednou DÍKY. Iveta Dvořáková. Jen by jste asi měli dát možnost i těm nevhodným a urážlivým příspěvkům, jak píšete na začátku této knihy. Jste skvělý a pár blbců, myslím, vás nedokáže položit:-)

Dvořáková Iveta | 23.4.2019

Krásně strávený víkend v čistém a útulném penzionu, který má milou, usměvavou majitelku a nádhernou okolní přírodu. Doporučuji všem! Lenka

Lenka Mottlová | 23.4.2019

Děkujeme za skvěle prožitý víkend se skvělými službami za skvělý výšlap s úžasnými zkratkami,za úžasného sběrače kamenů :)))
Doufáme,že to nebylo naposledy.
R+E

René a Eva Crnogorcovi | 23.4.2019

Ahoj Jani, tak když zde čtu ta slova chvály, tak asi zavítám/me.
Ahoj
Honza (kololoď)

Honza Soukup | 23.4.2019

V penzione sme sa cítili moc príjemne. Je tam čisto a vybavenie dotvára útulný pocit. Personál sa o nás staral vzorne a vždy nám vyšiel v ústrety. Škoda, že už nefunguje vírivá vaňa, ale teplý a veľký bazén tento nedostatok dosť vyvažoval. Na strešné okná v izbách by sa hodili rolety.
Ďakujeme v mene celej party za krásny pobyt.

rodina Hobotová

Adriana Hobotová | 23.4.2019

Děkujeme za báječný víkend ve Vašem penzionu, za ochotné rady na cyklovýlety od paní majitelky, za příjemnou a milou paní recepční, za bohaté snídaně a veškerý komfort, který jsme mohli využít. Můžeme pouze doporučit. Bezvadné místo pro výlety na kole.Krásné okolí..no zkrátka numero uno:-)díky..přijedeme zase!

Vosy | 23.4.2019

mate to moc pekne tak jsme ze rozhodli ze asi prijedeme na vikend ahoj Jani

Michal Winter | 23.4.2019

Moc se nám u vás libilo - hlavně díky personálu, děkujeme!
Kubíčkovi, Plzeň

Marcela Kubíčková | 23.4.2019

tomto penzionu jsem strávila krásný víkend s nej. kamarádkou Eliškou. Výborná, bezchybná a příjemná recepční. Se vším nám vyšla vstříc a tím nám zpříjemnila pobyt. Už teď se těším až si tam zase pojedu odpočinout.

Vendula :-) | 23.4.2019

Děkujeme za moc pěkně prožitý víkend. Jak nám s manželem, tak dětem a naší fenečce se u Vás moc líbilo. Vysoký standard ubytování a moc milé přijetí bylo velmi příjemné, stejně jako možnost využít sportovně- relaxačního zázemí penzionu. Příroda kolem nemá chybu a celý Kunžak nás moc mile překvapil. I vinobraní jsme si užili. Možnost zapůjčení kol (dětských dokonce ve dvou velikostech) byla také nedocenitelná! Rádi se vrátíme a doporučíme dál.

Kateřina Polednová | 23.4.2019

Již několikrát jsem v penionu Bělidlo organizovala víkend s aerobikem a pokaždé jsme byly všechny velmi spokojené. Příjemné prostředí, dostupnost služeb a milé a ochotné jednání nás velmi potěšily a tak můžu Bělidlo vřele doporučit.

Katka Černá | 23.4.2019

Dobrý den, mě se tento penzion moc líbí ,ALE mohla by být větší fotogalerie:-)

Katka Černá | 23.4.2019

Navštívili jsme s přítelkyní o víkendu Váš penzion a po strávených dnech ho
můžeme doporučit všem. Ubytování je na vysoké úrovni, možnost sportovního vyžití v
penzionu skvělým zpestřením. Okolní příroda zve každého ke krásným procházkám s
možností cyklistických výletů. Když se k tomu přidá příjemné jednání a ochota
majitelek penzionu, patří v dnešní uspěchané době pobyt v tomto penzionu k tomu
lepšímu, co nás v životě může potkat.

Pavel Doležal | 23.4.2019

Navštívila jsem Vaše stránky a informace včetně zařízení a poskytování služeb mě velice zaujaly včetně cenové relace. Protože jsem turistický typ, velmi vážně uvažuji o pobytu ve Vašem penzionu. Mít "po ruce" vše co si přeji na dovolené je moc prima. Doufám, že i manžel bude spokojen (je to bývalý kulturista). Děkuji za tyto informace a přeji Vám hodně spokojených hostů. S pozdravem Irena Repková

Irena Repková | 23.4.2019
Zanechte nám i Vy vzkaz do knihy hostů:
Vaše jméno*
Váš e-mail*
Text vzkazu*